Truhlářská výroba

Vestavěná skříň na míru

Vestavěná skříň na míru

Chcete více úložného místa? Nedaří se vám najít vhodný nábytek na trhu? Pak je pro vás vestavěná skříň na míru tím ideálním řešením. Vestavěné skříně nabízejí praktické a designově elegantní využití úložného prostoru za příznivou cenu.  Mohou být vyrobené z různých materiálů, prakticky v jakýchkoliv rozměrech. Neváhejte a využijte nabídku výroby kvalitního nábytku podle svých představ a přání. Kontaktujte nás o nezávaznou nabídku a cenovou kalkulaci.

 

Ve starším činžovním domě, v Praze 10 – ve Vršovicích, jsme dostali zakázku na výrobu vestavěné skříně na míru a výměnu kovové zárubně.

 

Vestavěnou skříň jsme vyráběli v předsíni ve výklenku, místo původního, jednoduše řešeného úložného prostoru.  Původní police jsme demontovali a prázdný prostor důkladně očistili. Prostor pro vestavěnou skříň jsme si pečlivě změřili a dle přání zákaznice připravili plán pro nové rozmístění polic. Laminové desky, v barvě bílé perly, jsme si podle potřebných rozměrů nařezali a skříň pak již snadno smontovali. Tím, že jsme vestavěnou skříň zabudovali do niky, tak stačily k jejímu vytvoření dvě bočnice, dno a strop a její přikotvení k zadní stěně. Do skříně jsme přimontovali šatní tyče.

 

Podle dispozic okolního prostoru jsme zvolili posuvné dveře s kolejnicemi, aby mohly dveře zajíždět za sebe. Část dveří jsme doplnili zrcadlem. Na dno jsme přišroubovali nosnou kolejnici, do hloubky 10 cm a do horní části jsme zašroubovali vodicí kolejnici. Horní část skříně jsme oddělili samostatnými malými posuvnými dveřmi.

Mezeru mezi stropem jsme zakryli akrylátovým tmelem.

Posuvné dveře je možné doplnit kartáčkovými lištami, aby tlumily zavírání dveří a aby do skříně nelétal prach.
Výhoda vestavěné skříně na míru je variabilita výškového nastavení mezi policemi. Na přání zákazníka je možné vyrobit výsuvné police, doplnit skryté LED osvětlení nebo připevnit šatní tyč, která se při otevření dveří do skříně rozsvítí a vytvoří tak elegantní dojem.

Líbí se Vám naše práce?