Na základě Vaší poptávky Vám určíme výhodnou cenu

Velmi si ceníme našich stálých zákazníků a proto Vám nabízíme různé druhy bonusů a zvýhodnění. Jednou z velkých výhod je zcela individuální přístup. Na základě Vaší specifické poptávky, jsme schopni nabídnout Vám zvláštní individuální cenu. Nejen Velkým společnostem, ale i soukromým osobám stanovíme při požadavku na větší odběry, zcela individuální a velmi zajímavé ceny.

 

Pro naše stálé zákazníky nabízíme stálé slevy

A to dle objemu realizovaných zakázek a typu zboží. Cenová nabídka je vždy zcela individuální záležitost a závisí na poptávaném množství, dopravě a druhu požadovaných produků. Současně jsme schopni poskytnout Vám odborné poradenství, či případně doporučíme alternativní, pro dané použití vhodnější výrobek.

 

Dárkové poukazy v různých hodnotách

Další zajímavou službou pro všechny naše zákazníky, je možnost zakoupení dárkových poukazů na nákup v našem internetovém obchodě sapelky.cz. Dárkové poukazy je možné zakoupit v libovolné hodnotě a následně je použít na jakékoliv zboží v sortimentu internetového obchodu, či na nákup dveří a zárubní Sapeli. Tyto dárkové poukazy jsou přenosné, můžete je tedy darovat komukoliv. Zakoupené dárkové poukazy na libovolnou částku lze také sčítat. Individuální dárkové poukazy ve Vámi zvolené hodnotě, lze objednat osobně, nebo Emailem. Dárkové poukazy s předem stanovenou hodnotou, lze zakoupit přímo v našem internetovém obchodě.

 

Slevové poukazy

Při marketingových akcích, časté a dobré spolupráci, či velké objednávce, lze získat i jednorázové slevové poukazy. Slevové poukazy mohou být na různou procentuální hodnotu.

Slevy a slevové poukazy sčítat nelze. Slevové poukazy nelze požadovat směnit za hotovost a jsou použitelné pouze v internetovém obchodě sapelky.cz. Slevové poukazy nelze použít na nákup dveří a zárubní Sapeli.

 

Použití dárkových, nebo slevových poukazů

Uplatnění dárkových či slevových poukazů se děje hned na začátku procesu uskutečnění objednávky, konkrétně v kroku číslo 1 (Nákupní košík). Kliknutím na nápis „Máte dárkový, nebo slevový poukaz?“. Následně do zobrazeného prázdného políčka zadáte kód Vašeho poukazu a po kliknutí na tlačítko „Použít“ se hodnota nákupu přepočítá, dle aktuální hodnoty zadaného dárkového, či slevového poukazu.