ČESKÉ DVEŘE s.r.o.

Prodej a montáž dveří Sapeli, stavebních pouzder JAP, kování, stavební chemie Den Braven a truhláři.

Prodej a montáž

Prodáváme a hlavně montujeme dveře a zárubně SAPELI a stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře do stěny.

Stavební práce

Především pro montáž dveří a stavebních pouzder. Zedník postaví sádrokartonovou příčku, zazdí bezpečnostní zárubeň.

Truhlářství

Vyrobíme a namontujeme nábytek. Vestavěné skříně i jiné truhlářské stavební prvky na přání, dle individuálního zadání.

eShop

Provozujeme eshop se stavební chemií DEN BRAVEN, stavebními pouzdry JAP, dveřním kováním M&T, TWIN a doplňky SAPELI.

Michal Rašplička

Michal Rašplička

Jednatel

Hned na úvod bych chtěl zdůraznit, že my nejsme jedna z velkých prodejen dveří Sapeli, označovaných dnes jako “Sapeli centrum”. Avšak pravidelně procházíme školením Sapeli a jsme certifikovaná montážní firma. Já osobně jsem se poprvé setkal se dveřmi Sapeli v roce 2000, kdy jsem si po vojně zřídil Živnostenský list na truhlářské práce. Montáže českých dveří Sapeli a německých Prüm, byly jedny z prvních činností. Po čase následovala dlouholetá praxe v oboru prodeje a obchodu již výhradně dveří Sapeli. Celkem jsem se v odvětví dveří a truhlářské výroby pohyboval přes 10 let.

Jsme truhláři a zabýváme se také individuální výrobou a montáží nábytku a vestavěných skříní. Můžeme vyrobit i zcela atypickou skříň, pracovní stůl, či celou kuchyňskou linku na míru.

Nepostradatelnou součástí práce v oblasti úprav interiérů, jsou ale i zednické práce. A proto s námi pracuje také šikovný zedník.

My se snažíme nabídnout Vám mnohem víc, než “přivézt dveře a zalepit je do standardního stavebního otvoru”. Pokud si přejete, pracujeme trochu komplexněji a vždy s individuálním přístupem ke                                                                                           každému zákazníkovi, ke každé práci.

Společnost ČESKÉ DVEŘE s.r.o. jsem založil v roce 2011, primárně jako prodejce a montážní firmu dveří Sapeli. Díky mnohaletým zkušenostem z oboru prodeje a montáží dveří Sapeli, Vám poskytneme odborné poradenství a ukážeme nejnovější trendy v tomto odvětví.  Přijďte se podívat do naší vzorkové prodejny, která je rozměrově sice menší, avšak plná vzorků. Najdete u nás přibližně třicítku dveří a zárubní Sapeli. Vyvzorkované dveře jsou v provedení otočné s polodrážkou i bez, posuvné na stěnu, posuvné do stavebního pouzdra a skládací. Samozřejmostí jsou vzorky všech nabízených povrchových úprav, které má výrobce ve své nabídce. Dále vzorky kování M&T a TWIN, stavební pouzdro JAP pro posuvné dveře do stěny a vestavěné skříně. Návštěva technika u Vás, z důvodu odborné konzultace a zaměření je pro naše zákazníky zdarma. Stejně tak i vypracování nezávazné cenové nabídky.

Kování

K výběru samotných dveří patří samozřejmě i klika, madlo, dveřní zarážka.. Ve vzorkovně máme vystavené vzorky kování od léty a praxí ověřených dodavatelů TWIN a M&T. Jako všude, i zde platí staré dobré pravidlo, a sice že nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat to nejlevnější. Přesně z toho důvodu nenabízíme, neprodáváme a už ani nemontujeme “velmi výhodně” zakoupené kování v supermarketu a podobně. Věřte mi, vím o čem mluvím.

Stavební pouzdra JAP

S dodávkou dveří úzce souvisí dnes oblíbená stavební pouzdra. My jsme se rozhodli ke spolupráci s dalším českým výrobcem, tentokrát z Přerova. Ve vzorkovně máme stavební pouzdro JAP Norma Standard (pro jedny jednokřídlé dveře) do sádrokartonové příčky. Nabízíme jak samotný prodej, dopravu po celé republice, ale zajišťujeme také odbornou instalaci.

Drobné stavební práce

Nejen s dodávkou dveří, ale i s montáží stavebního pouzdra často souvisí potřeba drobné stavební práce. Když chete mít doma opravdu spolehlivé bezpečnostní dveře, umíme a nebojíme se vzít do ruky sekáč, palici, vybourat původní kovové zárubně a zazdít bezpečnostní. Když chcete mít posuvné dveře do stěny, dodáme Vám nejen stavební pouzdro, ale postavíme i celou příčku.

Truhlářství

Jsme truhláři a proto si snadno poradíme nejen se složitější montáží dveří Sapeli, kde jiní zakázku raději odřeknou. A když už truhláři, vyrobíme a namontujeme do Vašeho interiéru atypický nábytek na míru. Nebo stačí jen poličku ze stejného materiálu jako dveře? Ani v exteriéru se nebojíme pracovat, hranoly a fošny jsou naše doména také.

Eshop

Provozujeme internetový obchod na doménách sapelky.cz a DenBravenCzech.cz, kde za velmi zajímavé ceny nabízíme výrobky, související s naší činností. Do vzorkovny by se toto ostatní zboží nevešlo, proto je nabízíme výhradně prostřednictvím Eshopu. Zboží odesíláme na Vaši adresu přepravní službou, nebo si je můžete vyzvednout, překontrolovat a zaplatit osobně bez dalších poplatků u nás.

ČESKÉ DVEŘE s.r.o., to nejsou jen dveře a zárubně Sapeli.

Věříme, že s nabízenými produkty a službami budete spokojeni a v dalších zakázkách se na nás opět obrátíte. Naším cílem je vyplnit maximum z Vašich požadavků.