Rekonstruujete byt či dům, ale nemáte možnost anebo už nechcete bourat stávající kovové zárubně..?

Nedávno jste rekonstrukci provedli, ale na dveře a zárubně se nedostalo? Zdá se Vám, že Vašemu interiéru stále něco chybí?

Máte pravdu, bez nových zárubní a dveří to prostě není ono.  A my pro Vás máme dobrou zprávu – v naprosté většině případů se dá i toto řešit bez špíny, bourání a poškození již hotového interiéru, obkladem kovové zárubně (zkráceně OKZ).

V každém případě nás kontaktujte a objednejte si bezplatnou návštěvu zaměřovacího technika, který ihned zjistí, zda je možné Vaše stávající kovové zárubně obložit zárubní Sapeli OKZ. Věřte, že po montáži nových zárubní, bude Váš interiér vypadat skutečně o mnoho lépe. Další dobrou zprávou je, že nabídka základní varianty zárubně OKZ Normal, se rozšířila o model OKZ Obtus. Do obou typů zárubně lze také osadit celoskleněné dveře Stylus. Dokonce není problémem osadit do zárubně OKZ posuvné, či skládací dveře, nebo prosklené stěny. A s těmito možnostmi a kombinacemi je to již opravdu výzva!

 

Cena již od: 2.550 Kč

 

 

Profil zárubně:

  • Rozměry jednotlivých profilů zárubně OKZ Normal i Obtus, jsou určeny dle běžných kovových zárubní. Lze vybrat standardní, subtilnější rozměr 50, respektive 70 mm anebo pokud je to stavebně nutné pro zakrytí okolní zdi, také širší profil o rozměru 75, respektive 95 mm.

 

Přehled možných profilů zárubně OKZ
Profil zárubněAB
Standardní rozměr profilu zárubně50 mm75 mm
Rozměr profilu zárubně na přání70 mm95 mm

 

Modely v nabídce

  • Normal

 

  • Obtus

 

Další informace:

  • Dveře zůstávají v původním rozměru, tzn. můžete je vzít a osadit do klasické kovové zárubně, či do obložkové zárubně Sapeli osazené do prázdného stavebního otvoru.
  • Čistý průchod, se po osazení zárubně OKZ zmenší na šířku celkem pouze o cca 3 cm.
  • Možné způsoby otevírání jsou otočné, posuvné, skládací, harmonikové.
  • Možnost osadit dřevěné i celoskleněné dveře.
  • Zárubně se vyrábí ve všech povrchových úpravách jako dveře.