Kovové zárubně pro bezpečnostní uzávěry Sapeli

Pro řádné zabezpečení Vašeho chráněného prostoru, je třeba zajistit bezchybně fungující celý bezpečnostní uzávěr. Nelze tedy hovořit pouze o kvalitních bezpečnostních dveřích, ovšem osazených do obyčejné plechové zárubně. Řádně a podle předpisů osazenou bezpečnostní zárubeň, lidé často podceňují. Přitom to, jakým způsobem je zárubeň zazděná, z jakého materiálu je vyrobená a vůbec o jaký typ zárubně se jedná, má významný vliv na bezpečnostní uzávěr jako celek. Bezpečnostní dveře Sapeli, mají zabudovaný rozvorový mechanizmus s aktivními čepy, který potřebuje pevné ukotvení. Rozhodně Vám nedoporučujeme nechat si osadit bezpečnostní dveře do obyčejné zárubně s tím, že montážní firma do stávající zárubně „rozvrtá díry pro čepy“. Nejen, že se Vám bude beton (pokud je zárubeň vylitá) těmito otvory drolit ven, ale samozřejmě i tímto způsobem celou zárubeň zeslabíte. Dalším faktorem je, že pokud chcete osadit (jak je dnes u nových bytů již podmínkou) vstupní dveře s požární odolností, musí mít atest nejen dveře, ale i zárubeň. Různé druhy bezpečnostních zárubní, se dodávají vždy pro konkrétní typ bezpečnostních dveří.

 

Cena již od: 2.300 Kč

 

Další informace:

  • Přenechte nám veškeré starosti ohledně výměny starých dveří za nový bezpečnostní uzávěr. Zajistíme Vám vybourání původní a odborné zazdění nové bezpečnostní zárubně, pomůžeme vybrat vhodné bezpečnostní dveře a zajistíme jejich odbornou montáž.
  • Všechny typy bezpečnostních zárubní, jsou po dodání opatřeny základní barvou. Finální nátěr si po zazdění zárubně provádí zákazník sám.
  • V rámci standardních montážních prací, je kompletní stavební začištění okolní stěny, včetně štukové omítky.
  • V rámci nadstandardních montážních prací, jsme schopni zajistit Vám také lakýrnické a malířské práce.
  • Stavební práce jsou hotovy během jednoho dne.
  • Do bezpečnostní kovové zárubně, lze osadit původní vstupní dveře ve standardním rozměru do doby, než budou vyrobené nové bezpečnostní dveře.
  • Bezpečnostní zárubně mají atest a jsou opatřené štítkem o požární odolnosti.
  • Standardně se dodávají v těchto rozměrech: 80 a 90×197 cm, ostění pro sílu stěny 10 a 16 cm.
  • Na přání lze vyrobit a dodat také atypické rozměry.