Bezpečnostní uzávěry Sapeli lze je použít jako vstupní do bytu, kanceláře..

 

Použít vstupních dveří do bytu, které by nesplňovaly alespoň základní bezpečnostní požadavky, můžeme bez nadsázky označit jako poměrně riskantní řešení. Proto máte na výběr hned ze tří možných typů bezpečnostních uzávěrů Sapeli:

 

  • Dřevěné bezpečnotní dveře (2. bezpečnostní třída)
  • Kovové bezpečnostní dveře (2. bezpečnotní třída)
  • Kovové bezpečnostní dveře (3. bezpečnostní třída)

 

Všechny, z výše uvedených variant bezpečnostních dveří, prošly zkouškami a mají certifikáty na bezpečnostní uzávěry dle svých bezpečnostních tříd.

Bezpečnostní dveře Sapeli vždy splňují všechny právní a technické požadavky stanovené na území České republiky na stavební prvky.

 

Výhodou pro Vás je, že pokud si zařizujete svůj interiér novými dveřmi Sapeli, ani vstupní dveře nemusí být v jiném dekoru, či tvaru. Z vnitřní strany zabezpečeného prostoru, budou dveře vyrobeny stejně, jako model interiérových dveří. Z vnější strany je asi nejvhodnější volbou hladký, odolný a nijak zvlášť poutavý design laminátového povrchu. Ten může být v dekoru dřeva, nebo úplně anonymní bílá, či šedá barva.

 

Dalším důležitým parametrem, který musí splňovat vstupní dveře u nově kolaudovaných bytů, je požární odolnost. Tu můžete volit ve standardní hodnotě EI(EW)30 D3, nebo zvýšené EI(EW)45 D3.

 

Vadí Vám hluk ze společných prostor domu, způsobený třeba výtahem a pronikající do Vašeho bytu skrz špatně těsnící vstupní dveře? Jako další volitelný doplněk bezpečnostních dveří Sapeli, je zvukově izolační úprava. Takto upravené dveře, mají hodnotu útlumu zvýšenou na 37dB.

 

Mezi další, běžně dodávané doplňky, patří panoramatické kukátko a případně nerezový okopový plech. Naopak přídavné zámky, se do bezpečnostních dveří Sapeli neosazují. Vzhledem ke konstrukci dveří, to ani to není potřeba. Všechny modely jsou totiž osazeny vnitřním rozvorovým mechanismem.

 

Bezpečnostní dveře Sapeli, se vždy osazují do kovové bezpečnostní zárubně Sapeli, která je řádně a podle všech předpisů zazděna. Na přání Vám naše firma samozřejmě zajistí vybourání původní zárubně, přesné a správné zazdění nové bezpečnostní zárubně a konečně následnou montáž bezpečnostních dveří. Zednické práce spojené s bouráním původní a osazováním nové bezpečnostní zárubně, lze provézt předem, již v průběhu rekonstrukce Vašeho interiéru. Bezpečnostní dveře a zárubně jsou totiž vyráběné ve standardních rozměrech dle ČSN. Do nové bezpečnostní zárubně, takto můžete osadit zpět původní provizorní dveře a nemusíte se bát, že během stavebních prací budou nové dveře poškozeny.

Dodáme a namontujeme Vaše nové dveře. Poradíme s technickým řešením.

Jsme certifikovaná firma k prodeji a montáži dveří Sapeli. Pracujeme nejen v Praze, ale i celých Středních Čechách.