Mul-T-Lock, to jsou vysoce kvalitní a důležité bezpečnostní prvky bez kompromisů. Jedná se především o odolné bezpečnostní vložky zámků – doporučované pro bezpečnostní dveře SAPELI, bezpečné visací zámky, ale i další produkty a doplňky. Také veškeré produkty tohoto originálního výrobce si můžete objednat v našem internetovém obchodě. Samozřejmě, pokud si hodláte pořídit nové bezpečnostní dveře, vždy Vám tyto vyzkoušené a spolehlivé bezpečnostní prvky standardně nabídneme jakou nepostradatelnou součást. Zrealizujeme odbornou montáž a dodáme Vám jako hotový funkční prvek, celý bezpečnostní uzávěr, osazený bezpečnostními prvky Mul-T-Lock. Pokud máte jakékoliv speciální přání, které nelze objednat v internetovém obchodě, například vyrobit a dodat systém generálního klíče, sjednotit několik bezpečnostních vložek na jednotný profil klíče a to včetně sjednocení s visacími zámky, prosíme, kontaktujte nás. Budeme se snažit vyhovět Vašim požadavkům v maximální míře.

 


Zde naleznete veškeré potřebné informace k zabezpečovacím systémům Mul-T-Lock. Podrobně se zde budeme zabývat všemi speciálními úpravami, které jsou v rámci různých produktů dostupné. Pokud však přeci jen nenaleznete požadovanou informaci, neváhejte se na nás obrátit s konkrétním dotazem. Vynasnažíme se na všechny Vaše dotazy najít správnou a nejlepší odpověď.

 

 

 

Systém GENERÁLNÍ KLÍČ (SGHK)

 

Společnost Mul-T-Lock patří ke světové špičce výrobců, kteří zajišťují zpracování návrhů, dodávky a servis SGHK pro široké spektrum zákazníků.

 

Ve svém přístupu je Mul-T-Lock dodavatelem otevřeným a umožňuje svým zákazníkům z řad profesionálů samostatně systémy navrhovat, vyrábět a dodávat. Pro tyto činnosti jsme vyvinuli a zákazníkům dáváme k dispozici nástroje – jde především o softwarové nástroje pro zpracování návrhů systémů, sady stavítek a dílů, které jsou nezbytné pro stavbu systémů, a zaškolení, které poskytujeme jako součást dodávek softwarových a hardwarových nástrojů.

 

Systém generálního klíče umožňuje diferencovaný přístup do jednotlivých součástí systému nositeli klíče. Každý z majitelů klíčů má přidělena přístupová práva a svým klíčem otevírá příslušné dveře, visací zámky apod.

 

Výhodou systémů generálního klíče Mul-T-Lock je možnost kombinovat různé produkty (vložky zámků, visací zámky, zámky řadící páky v automobilech, apod.) a omezit tak počet klíčů, které běžně používáte, na minimum.

 

 

 

Úprava 3 v 1 – SEMAFOR

Mul-T-Lock: Úprava "3 v 1"

 

Vložka 3 v 1 byla navržena společností Mul-T-Lock tak, aby si zákazník, kdykoliv je to pro něj vhodné, mohl změnit kódovou kombinaci své vložky, visacího zámku apod.

 

Jde o jednoduchý úkon, při němž je pouze důležité respektovat správné pořadí použití klíčů.

 

Použitím klíče další barvy dojde k vyřazení klíče předchozího barevného provedení z provozu. Zákazník obdrží klíče tří barev – nejprve používá klíče označené zeleně. Pokud dojde ke ztrátě klíče zelené barvy, použije se klíč žlutý, klíč zelený již nefunguje a nelze jim odemknout ani zamknout.

 

Všichni uživatelé začnou používat klíče označené žlutě.

 

Jakmile nastane potřeba opět změnit kombinaci, použije zákazník klíč červený.

 

Jakmile dojde k vyčerpání všech možností překódování, je možno vložku zámku nechat v autorizovaném středisku přestavět na novou kombinaci klíčů a znovu začít používat zelený klíč. Dodává se v modelových řadách CLASSIC, INTERACTIVE a MT5+® pro všechny výrobky těchto řad (zámkové vložky, visací zámky apod.). U oboustranné vložky jsou dodávány obě strany s úpravou 3 v 1. Vložky jsou standartně dodávány s pěti klíči: 3 zelené, 1 žlutý, 1 červený.

 

 

 

Úprava EMERGENCY

Mul-T-Lock: Úprava Emergency

 

Vložku označenou Emergency je možné ovládat klíčem i tehdy, je-li na druhé straně vložky zasunut klíč.

Dodává se ve všech modelových řadách (na obrázku v provedení s ozubeným kolem pro bezpečnostní dveře).

 

 

 

Úprava TLO – možnost dočasného vyřazení uživatelského klíče

Úprava pro dočasné vyřazení jednoho nebo více klíčů z provozu. Jak výrobek vypadá a jak funguje? Zámková vložka TLO se na první pohled nijak neliší od standardních zámkových vložek. Je dodávána se třemi druhy klíče. Klíč označený modře je podřízený klíč (např. klíč nájemníka nebo zaměstnance). Červený klíč slouží k zablokování vstupu podřízeného klíče. Zasunutím a otočením klíče dojde k zablokování vstupu pro modrý klíč. Třetí klíč je označen zeleně a pomocí něj lze vložku opět odblokovat a umožnit tak znovu vstup modrému klíči. Dočasné zablokování vložky pro vstup modrým klíčem můžete provádět opakovaně, kdykoli je to zapotřebí.

 

Poznámka: Úpravu „TLO“ lze použít výhradně v modelové řadě Classic a Interactive® a nelze ji kombinovat se systémem generálního a hlavního klíče. U oboustranné vložky je standardně dodávána pouze jedna strana s úpravou TLO. V objednávce je proto nutné označit stranu, která má být opatřená úpravou TLO.

 

Vložky jsou standartně dodávány s pěti klíči: 3 modrými (uživatelskými), 1 červeným (blokovacím), 1 zeleným (odblokovacím).

 

 

 

OLIVKA

Mul-T-Lock: Vložka s olivkou

 

Vložku osazenou olivkou je možno z vnitřní strany z chráněného prostoru ovládat bez klíče.

Dodává se ve všech modelových řadách (na obrázku v provedení povrchové úpravy mosaz lesk).