Kliky, madla, bezpečnostní vložky zámků..

Material & Technology

nahledČeský výrobce velmi kvalitního kování z Nového Města nad Metují. Vyrábí kliky na dveře, okna, zarážky, doplňky.

Twin

Kování na dveře a okna Twin

Česká společnost Twin sídlí v Plzni. Jedná se dodavatele kvalitního kování od předních světových výrobců.

Mul-T-Lock

Bezpečnostní vložky zámků dveříMul-T-Lock je divize společnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.. Jedná se o výrobce bezpečnostních prvků.

Kliky, ale i další doplňky spadající do oblasti našich dodavatelů, si u nás můžete objednat a na naší vzorkovně osobně vyzvednout, nebo Vám je zašleme poštou po celé České republice. Samozřejmostí je ale také odborná montáž všech nabízených výrobků. Především rozetové kování, které je pro svůj design a velice spolehlivou funkčnost dnes velmi oblíbené, potřebuje však poměrně přesnou a kvalitní montáž. Rozetové kování se montuje skrz dveře na metrické šrouby a je nutné dodržet předepsané postupy pro osazení. Samotnou kapitolou je pak tím spíše osazení ochranného a bezpečnostního kování, které navíc ještě musí splňovat požadavky a předpisy daných certifikátů.

Material & TechnologyJedná se o prvního a také jediného českého výrobce, který pro své produkty využívá moderních technologií úprav povrchových úprav. Nejen že tyto povrchy jsou velmi vzhledné a žádané, ale hlavně – což je u klik obzvlášť důležité – tyto povrchy zaručují vysokou tvrdost a odolnost. Například pro povrch nitrid titanu, dává výrobce 15ti letou záruční lhůtu.

Celý výrobek – od počátečního návrhu, přes zhotovení prototypu, až po samotnou výrobu, se děje zde v České republice pod rukama pracovníků firmy. Ta sází na mnohaleté zkušenosti, dbá na kvalitu a dlohodobou funkčnost svých výrobků.

V dnešní době rozhoduje u většiny lidí jak kvalitní zpracování, ale také i cena. A pokud uvážíme záruční lhůty výrobků firmy M&T od 3 do 15 let, je jasné že si tento výrobce za svými produkty a jejich kvalitou skutečně stojí.

Velkou předností je široký sortiment nabízeného kování a doplňků. Pokud si vyberete kliku padnoucí Vám do ruky a designově i vhodnou do Vašeho interiéru, zvolíte si povrchovou úpravu a můžete si stejnou kliku objednat i v provedení okenní kličky, balkonové kliky, nebo v bezpečnostním provedení na vstupní dveře.

TwinTento významný dodavatel kování a doplňků je na našem trhu již od roku 1992. V nabídce má kompletní sortiment dveřního a okenního kování, zavíračů, dveřních závěsů, zadlabacích zámků a řadu dalších doplňků..

Za tuto dlouhou dobu 18ti let, co firma na našem trhu působí, si vybudovala postavení velkého a známého dodavatele na trhu s kováním. Veškeré výrobky dodávané pod značkou Twin, jsou ve vysoké kvalitě zpracování a funkčnosti. Firma Twin se snaží vždy nalézt nejlepší poměr mezi kvalitním kováním a příznivou cenou tak, aby si vybral opravdu každý.

Široká nabídka od dodavatele Twin, zajistí zákazníkům možnost sjednotit kování dle požadavku Vašeho interiéru a to jak na interierových dveřích, tak na vstupních dveřích, na celoskleněných dveřích, nebo i na oknech.

Mul-T-Lock bezpečnostní vložky

Mul-T-Lock, to jsou důležité, vysoce kvalitní bezpečnostní prvky bez kompromisů. Jedná se především o odolné a bezpečné vložky zámků, doporučené pro bezpečnostní dveře SAPELI, nebo bezpečné visací zámky a další doplňky. Také veškeré originální produkty tohoto světového výrobce, si můžete objednat v našem internetovém obchodě. Samozřejmě, pokud si hodláte pořídit nové vstupní dveře, vždy Vám tyto vyzkoušené a spolehlivé bezpečnostní prvky standardně nabídneme jakou nepostradatelnou součást. Zrealizujeme odbornou montáž a předáme Vám bezpečnostní uzávěr jako hotový funkční celek, osazený bezpečnostními prvky Mul-T-Lock. Pokud si přejete objednat zboží, které není zařazeno v internetovém obchodě – například vyrobit a dodat systém generálního klíče, či třeba sjednotit několik bezpečnostních vložek na jednotný profil klíče a to včetně sjednocení s visacími zámky, kontaktujte nás. Budeme se snažit vyhovět Vašim požadavkům v maximální míře.