Nabídka

dveře Sapeli

SAPELI Dveře a zárubně

Poskytujeme kompletní servis počínaje vzorkovou prodejnou, přes poradenství, zaměření staveb, až po prodej a montáž veškerých produktů od českého výrobce dveří a zárubní Sapeli. Ve společnosti ČESKÉ DVEŘE s.r.o. jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli hned od prvního kontaktu s oblastí interiérových, vchodových a bezpečnostních dveří. Dozvíte se, jaké možnosti nabízí dnešní moderní řešení a inovace ve světě dveří. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného designu, povrchu, zasklení.., podle Vašich požadavků na umístění dveří (domů, do kanceláře, do dílny). Navíc, jsme schopni zajistit několik základních modelů dveří a zárubní v expresním termínu ze skladu. Poradíme Vám s vhodnými a funkčními doplňky jako jsou kliky, větrací mřížky, samozavírače, dveřní dorazy. Následně zajistíme prodej a případně odbornou montáž ve všech variantách a systémech otevírání. Při prodeji včetně montáže dveří a zárubní Sapeli, stavebních pouzder J.A.P. Přerov a kování, Vám dle platných předpisů budeme účtovat celou zakázku (tedy dodávku i montáž) ve snížené, 15% sazbě DPH v případě, že se jedná o sociální bydlení. Samotnou montáží však naše služby pro Vás nekončí. Zajišťujeme servisní prohlídky nutné pro zachování prodloužené, 5ti leté záruky na vybrané produkty Sapeli a také pozáruční servis. Zkušenosti našich pracovníků a kolegů s prodejem, montáží a servisem výrobků Sapeli, mají mnoholetou tradici a sahají až do přelomu devadesátých let. Poptejte nás na dodávku a montáž Vašich nových dveří – vždy Vám nabídneme individuální a profesionální přístup ke každé zakázce a to za velmi atraktivní cenu. Ať už se bude jednat o jediné dveře do komory, rekonstrukci celého bytu, nebo vybavení celého nového rodinného domu, či kanceláře.

Něco o společnosti Sapeli: Tento známý a u nás největší jak objemem zakázek, tak do historie sahající český výrobce, začíná s výrobou prvních laťových dveří používaných do sklepů již na sklonku První republiky. Počáteční výrobu interiérových dveří později doplnila výroba i obložkových zárubní.

A co vlastně Sapeli znamená a jak vznikl název společnosti? Sapeli, či přesněji Sapelle (latinsky Entandrophragma cylindricum), je název jednoho druhu z velmi široké rodiny dřeviny mahagon. Původnem je tato dřevina z Libérie, Ghany, Konga a Pobřeží Slonoviny. Je to středně těžké dřevo, zlatavě až červeno hnědé barvy, s dekorativní a oblíbenou kresbou. V závodě v Polné, se zpracovávala dýha z mahagonu a právě z odrůdy Sapelle.

Společnost Sapeli, nyní na svých výrobcích nabízí jak klasické zpracování lakovaných dýh nejrůznějších tuzemských i exotických dřevin, tak i inovované, nebo nově vyvinuté povrchy. Tyto speciální řady dveří s velice odolným, avšak vzhledným povrchem, odolávajícím mechanickým ale i chemickým poškozením. Jsou vhodné především do dnešních, moderně zařízených technických zařízení (zázemí) – dílen, garáží, nemocnic, škol, marketů..

Kování: M&T, TWIN, COBRA

KOVÁNÍ Kliky a dveřní doplňky

Nabízíme nejen jako součást dodávky dveří a zárubní, ale také i jako samostatnou objednávku na prodej. Jsme připraveni nabídnout Vám veškeré zboží od několika předních dodavatelů kování. To ocení také řemeslníci a truhláři, kteří u nás mohou objednávat i nejrůznější doplňky z nabídky našich dodavatelů. Hlavní sortiment, tedy samotné kliky (rozetové, štítové, bezpečnostní), jsou v naší vzorkové prodejně vystaveny fyzicky. U kliky, jejíž funkcí není jen designově doplnit dveřní křídlo, ale také klikou dveře otevřít, je obzvláště důležitý osobní výběr. Vyzkoušet si, jak Vám klika padne do ruky a na vlastní očí si prohlédnout rozdíly, mezi jednotlivými povrchovými úpravami. Toto vše Vám nabízíme v naší vzorkové prodejně v Praze. Většina kování je dostupná ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

JAP - stavební pouzdra pro posuvné dveře

J.A.P. Stavební pouzdra pro posuvné dveře

Pokud jste se rozhodli pro větší rekonstrukci Vašeho bytu, či stavíte zcela nový dům, jistě Vás zajímají dnes velmi oblíbené možnosti zasouvání dveří do zdi. Takto si zajistíte, aby v menším prostoru dveře nepřekážely. Přijďte se k nám do vzorkovny podívat jak vypadá stavební pouzdro J.A.P. na vlastní oči. Máme pro Vás připravené pouzdro částečně odkryté, abyste co nejlépe pochopili systém fungování zasouvání dveří. Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějšího stavebního pouzdra J.A.P. pro Váš interiér. Pokud již stavební pouzdra znáte a potřebujete tato objednat, dovézt na stavbu, či je namontovat, neváhejte nás kontaktovat. Zajistíme ve velice krátké době dodávku i odbornou montáž, kterou jistě oceníte. Velký problém nastane při nesprávném osazení stavebního pouzdra, které zjistíte až při montáži dveří a zárubní – tedy po kompletním dokončení příčky, finálních podlah a výmalby. V této fázi stavby zjistit, že pouzdro není správně osazené může mít fatální následky. Co se týče termínu dodání, jsme schopni Vám stavební pouzdra ve standardních rozměrech dodat téměř okamžitě.

Mul-T-Lock

MUL-T-LOCK Bezpečnostní vložky a zámky

Dodáme Vám kvalitní a vysoce spolehlivé bezpečnostní vložky zámků, visací zámky a další bezpečnostní prvky od tohoto světového výrobce. Ať už se bude jednat o realizaci zakázky na dveře, nebo o samostatnou objednávku, vždy nás kontaktujte s požadavkem na bezpečnostní prvky Mul-T-Lock. Tyto prověřené a velmi odolné bezpečnostní prvky, jsou nepostradatelnou součástí každého bezpečnostního uzávěru. Protože na nejslabším článku záleží odolnost celého dveřního uzávěru a právě zámek a jeho komponenty, budou pravděpodobně první a jedinou nejrizikovější oblastí, na kterou se případný lupič zaměří. Šetřete tedy na správném místě, ale při výběru kvalitní a odolné bezpečnostní vložky určitě nešetřete. Toto však není vše, co Vám od této společnosti nabízíme. V nabídce jsou také nejrůznější doplňky k uzamykacím systémům: Tvorba generálního klíče, bezpečnostní visací zámky, panikové dveřní uzávěry, atd…

 

Den Braven: Stavební chemie a komponenty

DEN BRAVEN Stavební chemie a komponenty (Eshop)

Potřebujete dodat jakékoliv produkty z nabídky nejen stavební chemie, světoznámého výrobce Den Braven? Máte obavy z důvěryhodnosti internetových prodejců, nebo nejrůznějších E-shopů, sídlících vzhledem k Vaší adrese v odlehlých částech naší republiky? U nás si můžete vybrat a objednat veškerý sortiment z katalogu Den Braven za velmi atraktivní ceny. Navíc si veškeré objednávky můžete převzít, prohlédnout a zkontrolovat osobně přímo v naší vzorkové prodejně, která je velice snadno dostupná v Praze. S osobním převzetím, také samozřejmě odpadá placení poštovného a to při zachování internetových cen – hned ušetříte dvakrát. Ale nejen to: Je nám jasné, že v dnešní době je tak široká škála nabízených produktů, že není pro každého úplně snadné se v tomto moři informací zcela orientovat. Proto nabízíme našim zákazníkům odborné poradenství, ve zpětné vazbě přímo na výrobce samotného. Před objednáním konkrétního zboží si můžete ověřit, zda je vybraný produkt pro Vámi požadovanou práci ten nejvhodnější. Dále pro Vás máme připraveny veškeré důležité podklady. Jsou to Bezpečnostní listy, Technické listy a prohlášení o shodě. Jsme zde pro Vás, abychom Vám s výběrem odborně a profesionálně pomohli – neváhejte se na nás obrátit ani pro „pouhou“ drobnou radu, ohledně drobné objednávky.